alt_banner_bütün-2
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

      Bizi Takip Edin! 
         

 
Untitled Document


 Bulunduğunuz Yer: Haberler

 Köseköy Aile Sağlık Merkezini Ziyaret
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 

 

 

 

İl genelinde yapılan denetimlerde en yüksek puanı alması nedeniyle Kocaeli Valisi Ercan TOPACA Köseköy Aile Sağlığı Merkezine ziyarette bulundu.

Ziyarete; Vali Yardımcısı Mustafa ÜNLÜSOY, Kartepe Kaymakamı Mustafa ÜNALDI, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan AYDINLIK katıldı.

Kocaeli Valisi Ercan TOPACA ziyarette yaptığı konuşmasında; “ Hizmet kalitesinde personelin istekli olması önemlidir. Bunu teşvik etmek, arkadaşlarımızı daha iyi motive etmek amacıyla bu seçime bir anlamda hizmet yarışı diyebiliriz. Bugün 3 aylık bir periyot içerisinde ilimizdeki aile sağlığı merkezlerinden hem hizmet sunumu, hem de fiziki mekan itibariyle en verimli çalışan aile sağlığı merkezi olarak burayı tespit ettik. Bundan sonrada aynı şekilde bu tespitleri yapmaya devam edeceğiz.

Buradaki yarış hizmeti iyi sunma yarışıdır.  Aile hekimliği hizmeti biraz daha hastanelerin yükünü azaltmak, direk vatandaşı, hastasını tanıyan bir doktor grubu oluşturmak maksadıyla kurulmuştur. Bu yönüyle de bu sistemin iyi işlemesi aile hekimliği sisteminin ülkemizde iyi yapılması anlamında da önemlidir. İnşallah biz bu teşvikleri yapmaya devam edeceğiz. Arkadaşlarımızı bu anlamda tebrik ediyorum. Bu yarışta geri kalmadılar. Her ay daha fazla gelişme bekliyoruz. Teşekkür ederim” dedi.

Kocaeli Valisi Ercan TOPACA, konuşmasının ardından Köseköy Örnek Aile Sağlık Merkezi aile hekimlerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı ve hastalarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Kocaeli Valisi Ercan TOPACA, Köseköy  Aile Sağlık Merkezi çalışanlarına gösterdikleri iyi hizmetleri nedeniyle Başarı Belgesi verdi.

HABER : Özlem ÇİMEN
11.08.2011


Bu içerik toplam 1.216.064 kez gösterildi, Site toplam 3.334.703 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 51 kişi geziyor.

                 

     

            

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No: 129 Pk:41040 İzmit/KOCAELİ
Telefon: 0(262) 300 50 00 Fax: 0(262) 332 19 00 E-posta: kocaeli@icisleri.gov.tr